FLOWPLUS OY

Etu-Hankkion katu 20

33700 Tampere

tampere@flowplus.fi

 

Liiketoimintapäällikkö
Petteri Rinne
040 507 7245

petteri.rinne@flowplus.fi

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Marjo Hara

050 455 8404

marjo.hara@flowplus.fi

PUMPPUHUOLTO

Puh. 020 735 3780

  


Yksikönpäällikkö

Kari Hanski

040 574 4213

kari.hanski@flowplus.fi

 

Huoltovastaava

Tomi Mansikkamäki

040 522 8041

tomi.mansikkamaki@flowplus.fi

 

 

VENTTIILIHUOLTO

 

 

 

Yksikönpäällikkö

Tomi Laikko

040 015 1257

tomi.laikko@flowplus.fi
 

Työnjohtaja

Arto Rajahalme

050 056 1047

arto.rajahalme@flowplus.fi
 
Työnjohtaja

Kalle Koivumäki

040 080 2620

kalle.koivumaki@flowplus.fi

  

Työnjohtaja ja tekninen asiantuntija, toimilaitteet

Kari Himanka

040 577 2918

kari.himanka@flowplus.fi

SÄHKÖMOOTTORIHUOLTO

 

  

 

Yksikönpäällikkö

Kari Hanski

040 574 4213

kari.hanski@flowplus.fi

 

Huoltovastaava

Jukka Lehtonen

040 735 3752

tampere@flowplus.fi 

 

 

TEOLLISUUSPUMPPUHUOLTO
Huoltovastaava

Pertti Lahtinen

040 722 3682

pertti.lahtinen@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.