FLOWPLUS OY

PUMPPUHUOLTO

Keskuojankatu 28

33900 Tampere

Puh. 020 735 3780

 

 

Infra -liiketoiminnan päällikkö

Markus Paukkunen

044 500 4060

markus.paukkunen@flowplus.fi

 

 

Työnjohtaja

Tatu Pouttu

044 550 2484

tatu.pouttu@flowplus.fi

 

 

Myynnin ja huollon koordinaattori

Margit Talvitie

044 5502 361

margit.talvitie@flowplus.fi

SÄHKÖMOOTTORIHUOLTO

Vihiojantie 20, 33800 Tampere

040 735 3752

tampere@flowplus.fi

 

 

Huoltovastaava

Jukka Lehtonen

040 735 3752

tampere@flowplus.fi

 

 

TEOLLISUUSPUMPPUHUOLTO

Myyntipäällikkö

Jorma Kosonen

040 197 0500

jorma.kosonen@flowplus.fi

 

Huoltovastaava

Pertti Lahtinen

040 722 3682

pertti.lahtinen@flowplus.fi

VENTTIILIHUOLTO

Hepolamminkatu 36 A

33720 Tampere

Puh. 0207 630 740

 

 

Tuotantopäällikkö

Mika Lopanus

040 081 2255

mika.lopanus@flowplus.fi

 

 

Työnjohtaja

Arto Rajahalme

050 056 1047

arto.rajahalme@flowplus.fi

 

 

Laskutus ja reskontra

Sanna Palomäki

040 930 4121

sanna.palomaki@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.