FLOWPLUS OY

Etu-Hankkion katu 20

33700 Tampere

PUMPPUHUOLTO

Liiketoimintapäällikkö

Ville Selkälä
050 560 3657

ville.selkala@flowplus.fi

 

Vanhempi asiakkuuspäällikkö

Seppo Stenman

050 411 8749

seppo.stenman@flowplus.fi

 

Työnjohtaja

Tomi Mansikkamäki

040 522 8041

tomi.mansikkamaki@flowplus.fi

 

Asiakkuusvastaava, kenttätyönjohto

Pasi Marjakoski

044 550 2362

pasi.marjakoski@flowplus.fi

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Marjo Hara

050 455 8404

marjo.hara@flowplus.fi

 

Pumppuhuolto

Puh. 020 735 3780

(Ark. klo. 8.00-15.30)

 

VENTTIILIHUOLTO

Yksikönpäällikkö

Tomi Laikko

040 015 1257

tomi.laikko@flowplus.fi
 

Konepajapäällikkö

Arto Rajahalme

050 056 1047

arto.rajahalme@flowplus.fi

  

Työnjohtaja

Oke Tossavainen

050 591 0334

oke.tossavainen@flowplus.fi

 

Työnjohtaja

Tuukka Halme

050 302 2435

tuukka.halme@flowplus.fi

 

Työnjohtaja

Lassi Petäjä

044 721 9454

lassi.petaja@flowplus.fi

 

Huoltoinsinööri
Kalle Koivumäki

040 080 2620

kalle.koivumaki@flowplus.fi

 

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Hanna Helassalo

050 348 2225

hanna.helassalo@flowplus.fi

 

Huoltopäällikkö, toimilaitteet

Kari Himanka

040 577 2918

kari.himanka@flowplus.fi

 

SÄHKÖMOOTTORIHUOLTO

Yksikönpäällikkö

Mikko Tuomi
050 390 1199

mikko.tuomi@flowplus.fi

 

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Marjo Hara

050 455 8404

marjo.hara@flowplus.fi

 

TEOLLISUUSPUMPPUHUOLTO
Huoltovastaava

Pertti Lahtinen

040 722 3682

pertti.lahtinen@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.