FLOWPLUS OY

 

 

PUMPPUHUOLTO

Välirinne 7, 90940 Jääli

oulu@flowplus.fi


Liiketoimintapäällikkö

Henri Hietala

040 736 9897

henri.hietala@flowplus.fi

 

Avainasiakaspäällikkö

Jyri Säilävaara

040 578 6198

jyri.sailavaara@flowplus.fi


Työnjohtaja, kenttätyöt

Eero Kukkonen

040 596 7925

eero.kukkonen@flowplus.fi


Työnjohtaja, korjaamo

Jukka Sipola

045 130 3974

jukka.sipola@flowplus.fi 


Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Katja Matero
050 306 2100
katja.matero@flowplus.fi 

SÄHKÖMOOTTORIHUOLTO

Välirinne 7, 90940 Jääli
oulu@flowplus.fi

Yksikönpäällikkö

Mikko Hyvärinen
050 348 5539
mikko.hyvarinen@flowplus.fi

Työnjohtaja

Jarkko Vimpari

040 036 7756

jarkko.vimpari@flowplus.fi

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Lilli Kiiskinen

050 478 7439

lilli.kiiskinen@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.