FLOWPLUS OY

Naulakatu 3, 48770 Kotka

email: kotka@flowplus.fi

  

  

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

Jani Tuliniemi
050 542 1908
jani.tuliniemi@flowplus.fi

 

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Laura Skarp

040 848 4048

laura.skarp@flowplus.fi

 

 

MOOTTORIT

Tekninen asiantuntija

Jani Nieminen

050 537 4106

jani.nieminen@flowplus.fi

 

Huoltokoordinaattori

Janica Koski

040 682 4877

janica.koski@flowplus.fi

 

Huoltopäällikkö moottorit,

nuohoinhuolto ja kunnossapito

Vesa Skarp

050 536 2841

vesa.skarp@flowplus.fi

VENTTIILIT

Huoltopäällikkö venttiilit

nuohoinhuolto ja kunnossapito

Vesa Skarp

050 536 2841

vesa.skarp@flowplus.fi

 

Huoltovastaava

Leevi Mäkelä

050 409 4256

leevi.makela@flowplus.fi

 

Huoltovastaava

Sami Skarp

044 048 4048

sami.skarp@flowplus.fi

 

Myynti-insinööri

Jukka-Pekka Nuutinen
040 660 7222
jukka-pekka.nuutinen@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.