FLOWPLUS OY

Naulakatu 3, 48770 Kotka

puh. 040 682 4877

email: kotka@flowplus.fi

  

Aluejohtaja

Jani Tuliniemi

050 542 1908

jani.tuliniemi@flowplus.fi

 

 

Toimistoassistentti

Janica Koski

040 682 4877

janica.koski@flowplus.fi

 

 

Kehityspäällikkö

Ari-Pekka Niemi

040 702 2229

ari-pekka.niemi@flowplus.fi

 

VENTTIILIHUOLTO

 

Myyntipäällikkö

Jere Klami

050 356 3076

jere.klami@flowplus.fi

 

 

Työnjohtaja

Samuli Kekarainen

040 741 7552

samuli.kekarainen@flowplus.fi

 

 

Työnjohtaja

Ville Ropponen

040 158 3753

ville.ropponen@flowplus.fi

 

 

 

 

SÄHKÖMOOTTORIHUOLTO

 

Myyntipäällikkö

Jani Nieminen

050 537 4106

jani.nieminen@flowplus.fi

 

 

Työnjohtaja

Ollipekka Vilola

040 648 2090

ollipekka.vilola@flowplus.fi

 

PUMPPUHUOLTO

 

Työnjohtaja

Petri Seppälä

040 668 1824

petri.seppala@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.