FLOWPLUS OY

Naulakatu 3, 48770 Kotka

email: kotka@flowplus.fi

  

  

Liiketoimintapäällikkö

Ville Ropponen

040 158 3753

ville.ropponen@flowplus.fi

 

Asiakas- ja huoltokoordinaattori

Janica Koski

040 682 4877

janica.koski@flowplus.fi

 

VENTTIILIHUOLTO

 

 

Myyntipäällikkö

Jere Klami

050 356 3076

jere.klami@flowplus.fi
 
Työnjohtaja

Samuli Kekarainen

040 741 7552

samuli.kekarainen@flowplus.fi
 
Työnjohtaja

Tuukka Ollikainen

040 564 4614

tuukka.ollikainen@flowplus.fi

 

SÄHKÖMOOTTORI- & PUMPPUHUOLTO

 

 

Myyntipäällikkö

Jani Nieminen

050 537 4106

jani.nieminen@flowplus.fi

 

Työnjohtaja projektit

Petri Seppälä

040 668 1824

petri.seppala@flowplus.fi

 

Työnjohtaja

Henry Putto

040 5149089

henry.putto@flowplus.fi

 

VAIHTOLAITTEET

 

 

Varastovastaava

Jukka-Pekka Nuutinen
040 660 7222
jukka-pekka.nuutinen@flowplus.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724813241

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Sähköpostilaskuosoite: 24813241@scan.netvisor.fi

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

 

Paperiset laskut

Flowplus Oy

24813241

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.